Menu

 

 

 

Wypełnij formularz i testuj nasz CRM przez 30 dni bez zobowiązań!

 

ChromeCRM to kompletne narzędzie do zarządzania relacjami z klientami wraz z pełnym dopasowaniem do wymagań Twojej organizacji.

 

 

 

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez ChromeCRM Sp. z o.o. podanych danych osobowych w celu dalszych kontaktów handlowych.

 

Można też skontaktować się z nami w tej sprawie dzwoniąc lub pisząc, telefon: (+48) 58 620 51 90, e-mail: sales@chromecrm.com

 

 

 

Przetestuj nasz system za darmo!

 

Wersja demo nie jest systemem w pełni dopasowanym do potrzeb danej organizacji. Ma ona jedynie za zadanie prezentację sposobu działania konkretnej aplikacji. Dopiero konfiguracja systemu i odpowiednie szkolenie dają gwarancję, że ChromeCRM stanie się skutecznym narzędziem służącym do podnoszenia efektywności pracy.

 

W dzisiejszym świecie większość procesów jest już w pełni skomputeryzowana. Do zarządzania zasobami, organizacją pracy czy zarządzania relacjami z klientami wykorzystuje się obecnie programy komputerowe. Aby system CRM sprawdził się w codziennej pracy, ważna jest nie tylko jego ergonomia, ale również łatwość obsługi oraz intuicyjność. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup oraz implementację produktu, warto skorzystać z możliwości darmowego przetestowania go. Do tego właśnie celu służy wersja demonstracyjna.