Zadzwoń do nas: 58 620 51 90
Dział wsparcia: 58 739 62 14
Menu

Nasi partnerzy

Collier Pickard Co. Ltd.

Collier Pickard Co. Ltd. to niezależna firma konsultingowa specjalizującą się we wdrożeniach systemów CRM i BI. Zespół analityków i wdrożeniowców firmy Collier-Pickard posiada 20 letnie doświadczenie zebrane na bazie wdrożeń w ponad 400 firmach w Europie. Nasz partner bierze aktywny udział w rozwoju systemu ChromeCRM i jednocześnie jest naszym przedstawicielem na rynku brytyjskim.
  www.collierpickard.co.uk

 

 

 

Advisor AS

Advisor AS od 1998 roku dostarcza narzędzia informatyczne wspierające relacje z klientami. Na rynku norweskim jest wiodącym dostawcą systemów dla przedsiębiorstw z branż: księgowej, kancelarii prawnych, doradczych i inżynieryjnych, których potrzeby obejmują zarządzanie dokumentami wiedzą, komunikacją, harmonogramami i archiwizacją.
  www.advisor.no

 

 

 

Humansoft Sp. z o.o.

Humansoft jest producentem oprogramowania dla firm z ponad 20 letnim doświadczeniem w projektowaniu, dostosowywaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych. Portfolio firmy obejmuje system ERP, CRM, MES dla sektora MŚP specjalizujących się w produkcji lub dystrybucji i handlu oraz usługach. W ofercie posiada także systemy dla małych firm i biur rachunkowych. Humansoft posiada też jeden z najbardziej doświadczonych i wykwalifikowanych zespołów wdrożeniowych QlikView. Z sukcesem realizuje projekty Business Intelligence dla największych, strategicznych firm. Oferuje kompletne rozwiązania BI w obszarach finansowych i operacyjnych.
  www.humansoft.pl

 

 

 

Thulium Sp. z o.o.

Thulium jest liderem na polskim rynku dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie call center. Dzięki nawiązanej współpracy stworzyliśmy interfejs łączący ChromeCRM z modułem call center, dzięki czemu prowadzenie kampanii marketingowych i sprzedaży telefonicznej wraz z pełnym zarządzaniem obsługą klienta są możliwe bezpośrednio z poziomu aplikacji CRM.
  www.thulium.pl

 

 

 

SelectCRM

Select-CRM.co.uk to portal skupiający najlepsze rozwiązania CRM na rynku brytyjskim. Firma specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie na etapie wyboru aplikacji, wśród oferowanych dostawców znajduje się też ChromeCRM.
  www.select-crm.co.uk

 

 

 

ECDS Polska Sp. z o. o.

ECDS Polska jest firmą doradczo-szkoleniową działającą na rynku od 1996 roku. W ramach jednego z projektów aktywizacji bezrobotnych, została wykorzystana platforma ChromeCRM jako przykład profesjonalnej aplikacji CRM. Każda z grup w ciągu pięciodniowego kursu zapoznała się w praktyczny sposób z funkcjonalnością aplikacji. Zwieńczeniem kursu były certyfikaty wystawione jego uczestnikom.
  www.ecds.pl

 

 

 

Politechnika Krakowska

Blisko 100 studentów Wydziału Mechanicznego – Kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, poznaje możliwości systemów do zarządzania relacjami z klientami uczestnicząc w praktycznych zajęciach prowadzonych z wykorzystaniem systemu ChromeCRM.
  www.pk.edu.pl

 

 

 

OPINIE

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze wiadomości