Zadzwoń do nas: 58 620 51 90
Dział wsparcia: 58 739 62 14
Menu

O firmie ChromeCRM Sp. z o.o.

Jesteśmy dostawcą nowoczesnego, hostowanego systemu CRM. Naszą ofertę wyróżnia łatwość użycia programu, krótki czas uruchomienia systemu oraz nasze doświadczenie, które gwarantuje pełne jego wykorzystanie.

 

Potrafimy skutecznie wdrożyć CRM i robimy to z pasją. Wykorzystujemy procedury wdrożeniowe stworzone w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie naszych analityków. Zadowoleni użytkownicy naszego systemu w Polsce, w Europie i na innych kontynentach są żywym dowodem skuteczności naszych metod.

 

Nasze podejście do CRM

Nasze podejście jest praktyczne. Wdrożenia realizujemy w etapach, co pozwala na bieżąco weryfikować rezultaty.

 

Najważniejszym aspektem systemu CRM jest człowiek, dlatego podczas wdrożenia koncentrujemy się na tworzeniu intuicyjnego sposobu użycia.

 

Wiemy, że najlepsze rezultaty zapewniają systemy CRM wdrożone jako autonomiczne, ściśle dostosowane narzędzia, zintegrowane z innymi systemami. Dlatego nie tworzymy ani nie wdrażamy programów księgowych, logistycznych czy kontroli produkcji. Specjalizujemy się w systemach CRM.

 

Skontaktuj się z nami, aby wspólnie móc opracować i wprowadzić nową jakość kultury organizacji. Z entuzjazmem oczekujemy na współpracę.

 

 

OPINIE

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze wiadomości