Menu

 

 

 

Dodatkowe pytania, szczegóły oferty, wersja demonstracyjna? Wypełnij formularz!

 

 

 

 

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez ChromeCRM Sp. z o.o. podanych danych osobowych  w celu dalszych kontaktów handlowych.

 

 

Kontakt bezposredni:

 

adres siedziby:

 

Advisor Systems Sp. z o.o.

ul. Śląska 47
81-310 Gdynia

telefon:

 

(+48) 58 620 51 90

adres e-mail:

 

sales@chromecrm.com

Facebook:

 

www.facebook.com/ChromeCRM

 
 

 

 

 

Wystarczy jeden krok, a pomożemy Ci wdrożyć system CRM, dostosowany do Twoich potrzeb, w praktyczny i osiągalny sposób.

 

 

 

Dzięki centrali w Gdyni, oddziałom w Warszawie i Krakowie obsługujemy Klientów z całego kraju. Ponadto, dodatkowy anglojęzyczny interfejs i współpraca z zagranicznymi dystrybutorami, pozwalają na korzystanie z systemu użytkownikom nie tylko z Polski, ale też z całego świata.

 

 

Sprawne zarządzanie relacjami z klientami nie jest zadaniem łatwym. Wydatnie może w nim pomóc skuteczny system CRM, który odciąży naszych pracowników i zorganizuje pracę firmy.

ChromeCRM to jakość, nowoczesność oraz ergonomia. Ponieważ najważniejszym aspektem systemu CRM jest człowiek, nasz produkt wyróżnia łatwość użycia oraz intuicyjność, co pozwala na szybkie i sprawne zaimplementowanie go. Jest to również pierwszy profesjonalny polski CRM oferowany w modelu SaaS lub zakupu licencji wieczystych.

 

Stosowane przez nas procedury wdrożeniowe zostały stworzone w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie naszych analityków. Nie tworzymy ani nie wdrażamy programów księgowych, logistycznych czy kontroli produkcji – skupiamy się na systemach CRM, w których się specjalizujemy. Jakość świadczonych usług, doświadczenie oraz niezawodność systemu sprawiają, że ChromeCRM cieszy się uznaniem nie tylko na terenie Polski.