Zadzwoń do nas: 58 620 51 90
Dział wsparcia: 58 739 62 14
Menu

Przykłady wdrożeń i opinie o naszym systemie CRM

Seagull

"Należy uczciwie powiedzieć, że pomoc i wsparcie, jakie otrzymujemy od ChromeCRM, jest znakomite. To, że po stronie dostawcy są szybcy i profesjonalni inżynierowie, pozwala nam na opracowywanie nowych sposobów użytkowania systemu w miarę naszego rozwoju."   "Fakt, że ChromeCRM jest dostępny jako rozwiązanie hostingowe, jest dla nas wielką zaletą. Od kiedy zaczęliśmy użytkować system, ani razu nie było nieplanowanego przestoju. To oznacza, że nasi ludzie pracujący w odległych biurach w różnych strefach czasowych mogą wykonywać swoją pracę o każdej porze."

Wdrożenie CRM w firmie Seagull - pobierz dokument

 

 

 

Juwena

"Naszym celem było spełnienie indywidualnych potrzeb każdego z naszych ponad 10 tysięcy pacjentów i stworzenie takiego systemu opieki, aby regularnie do nas powracali."   "Współpraca z firmą ChromeCRM przypominała pracę z zewnętrzną firmą konsultingową, zaowocowała uporządkowaniem procesów, stworzeniem właściwych procedur i schematów postępowania."

Wdrożenie CRM w firmie Juwena - pobierz dokument

 

 

 

The J.S. Hamilton Management

"Łatwość zarządzania oprogramowaniem była kluczowym wymogiem, jako że firma nie ma żadnego wewnętrznego potencjału IT. Dziś ChromeCRM spełnia kluczowe wymagania, a nawet przewyższa oczekiwania firmy."   "Dostępność danych udostępnianych w hostingu jest bardzo atrakcyjna, pozwala ona firmie JSHManCo skupić się na swojej działalności."

Wdrożenie CRM w firmie JSH - pobierz dokument

 

 

 

Tech4Hire

"ChromeCRM daje nam możliwość szybkiego odnalezienia odpowiednich kandydatów na dany wakat. Jest to niezwykle istotne, a ponieważ obciążenie pracą jest duże, a rynek jest „gorący”, szybkie wyniki są ważne."   "Dodatkową zaletą jest to, że kiedy potrzebujemy dodatkowej pomocy, reakcja jest szybka i zawsze z pozytywnym skutkiem."

Wdrożenie CRM w firmie Tech4Hire - pobierz dokument

 

 

 

VTU People

"Funkcje ChromeCRM umożliwiają użytkownikom sprawne poruszanie się po bazie oraz stały kontakt pomiędzy oddziałami. Dodatkowo program ten ułatwia weryfikację kwalifikacji potencjalnych pracowników."   "W działaniach naszej agencji, często liczy się CZAS. ChromeCRM posiada wiele możliwości, dzięki którym, specjaliści ds. HR mogą go zaoszczędzić i skupić się na poszukiwaniach wykwalifikowanej oraz dobrej jakości kadry pracowniczej."

Wdrożenie CRM w firmie VTU People - pobierz dokument

 

 

 

Thomas & Thomas

"Wybierając rozwiązanie CRM firma Thomas & Thomas zdecydowała się skupić na doświadczeniu i własnej działalności – nie na rozwoju dodatkowej infrastruktury IT."   "ChromeCRM zadbał o obszary takie jak administracja bazą danych i optymalizacja, które dotychczas były zaniedbane w poprzednim systemie CRM."

Wdrożenie CRM w firmie Thomas & Thomas - pobierz dokument

 

 

 

OPINIE

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze wiadomości