Zadzwoń do nas: 58 620 51 90
Dział wsparcia: 58 739 62 14
Menu

ChromeCRM - Informacje o systemie

Wygodny CRM działający online - w hostingu lub na własnym serwerze

 

System CRM

ChromeCRM jest nowoczesnym, internetowym systemem wspomagającym zarządzanie relacjami z kontrahentami. Aplikacja oferowana jest przede wszystkim jako rozwiązanie hostowane z dostępem przez przeglądarkę internetową. Dzięki temu obsługa IT i zarządzanie systemem są ograniczone do minimum, co pozwala naszym Klientom skoncentrować się na własnej działalności. Korzystanie z jednego scentralizowanego systemu eliminuje też problemy z synchronizacją wielu osobnych baz na rozproszonych komputerach. W wyniku zaawansowanych działań, udało się uzyskać program w pełni konfigurowalny, dający możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Istnieje też możliwość instalacji systemu na własnym serwerze.

 

Szybkie rezultaty

 

System CRM

Dzięki temu, że ChromeCRM jest rozwiązaniem hostowanym, może zostać uruchomiony w krótkim czasie. Nie są potrzebne inwestycje w sprzęt, infrastrukturę i dodatkowe licencje na oprogramowanie systemowe. Niezależnie od ilości oddziałów i stanowisk roboczych, raz uruchomiony system jest dostępny dla wszystkich, natychmiast. Fakt, że praca w systemie przebiega online, przez przeglądarkę internetową, sprawia, że jego użycie jest intuicyjne, a wdrożenie użytkowników szybkie i bezproblemowe.

 

 

 

Czym jest system CRM?

oprogramowanie crm - platforma crm

CRM to z jednej strony system informatyczny, który ma za zadanie wspierać wszelkie procesy zachodzące w organizacji, a związane z pozyskaniem i utrzymaniem klienta. Z tego względu znajduje szerokie zastosowanie w działach marketingu, sprzedaży, obsługi klienta czy obsługi posprzedażnej. Z drugiej jednak strony, CRM to też obrana strategia działań, zorientowana na klienta. Szerzej o tym aspekcie piszemy w naszym artykule "Czym jest CRM?"

 

 

 

Zalety systemu działającego online

aplikacje crm - crm software

Najważniejszą zaletą pracy online jest stały dostęp do aktualnych danych z dowolnego miejsca i o każdej porze. W przypadku skorzystania z naszych usług utrzymania systemu, do minimum spada koszt obsługi informatycznej. System działa przez przeglądarkę, więc nie wymaga instalacji na stacji roboczej pracownika, co minimalizuje możliwość awarii i przestojów w pracy. Żadne dane nie są przechowywane na lokalnych komputerach, co ma znaczenie z punktu widzenia bezpieczeństwa. Ponadto system online jest rozwiązaniem w którym wszelkie zmiany konfiguracyjne są widoczne od razu, dla wszystkich użytkowników.

 

 

 

Aby poprawnie wdrożyć oprogramowanie CRM w firmie, należy wykonać kilka kroków, które pozwolą na osiągnięcie zamierzonego efektu. Decydującym obszarem procesu wdrażania jest sam software – aplikacja powinna być nie tylko skuteczna w działaniu, ale również intuicyjna i niezawodna, dopasowana do wymagań odbiorcy. Jedynie tak przygotowana platforma pozwoli użytkownikom wykonywać swoją pracę optymalnie, bez utrudnień płynących ze strony oprogramowania.

Programiści tworząc programy CRM często zapominają o efekcie końcowym, jako cel prac stawiają tworzone aplikacje, niekoniecznie pamiętając o korzyściach jakie powinny dostarczać. Jedną z idei przyświecających naszym specjalistom w trakcie działań nad projektowaniem systemu ChromeCRM, była chęć stworzenia aplikacji elastycznej, którą można wdrożyć w firmach o różnym profilu. W wyniku zaawansowanych prac, udało się uzyskać program w pełni konfigurowalny, dający możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu proces wdrożenia przebiega w sposób efektywny, jest w pełni kontrolowany przez naszych pracowników, znających ChromeCRM od podszewki.

OPINIE

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze wiadomości