Zadzwoń do nas: 58 620 51 90
Dział wsparcia: 58 739 62 14
Menu

Współdzielenie wiedzy firmowej

 • Strefa współdzielona

  • Niezależnie od dokumentów związanych z określonym klientem lub sprawą, można przechowywać inne ogólnozakładowe dokumenty, takie jak: broszury produktowe, prezentacje, procedury, przepisy itp. Strefa współdzielona posiada też funkcje katalogowania dokumentów w struktury folderów.
   Dzięki konfiguracji można przyznawać indywidualne uprawnienia do poszczególnych folderów i dokumentów.
   Lista dokumentów w strefie współdzielonejRegulacja uprawnień dostępu do wybranego dokumentu
 • Artykuły bazy wiedzy wraz z możliwością wymuszenia obiegu

  • Ta funkcja umożliwia tworzenie bazy wiedzy, której zawartością są „Artykuły Bazy Wiedzy”. Każdy artykuł zawiera tytuł, treść, klasyfikację, słowa kluczowe. Dodatkowo może mieć załączony dokument i odwołanie do zasobu dostępnego w Internecie.
   Za pomocą bazy wiedzy, można tworzyć repozytorium wiedzy o zagadnieniach związanych z własnymi produktami i usługami lub tworzyć wewnątrzzakładowe bazy wiedzy. Wybrane części bazy wiedzy mogą być dostępne dla klientów na firmowej stronie WWW lub poprzez portal dla klienta (po zalogowaniu się przez klienta). Tworząc wewnątrzzakładowe artykuły można wybrać te osoby, które muszą zapoznać się z nową informacją. W takim przypadku każdej z tych osób przy kolejnym zalogowaniu się do systemu, zostanie wyświetlona informacja na ekranie głównym o konieczności zapoznania się z nowym wpisem. Po zapoznaniu się z treścią, fakt ten musi być potwierdzony przez czytającego wybierając odpowiednią opcję na ekranie. W ten sposób można weryfikować, czy pracownicy zapoznali się z informacją.
   Lista artykułów bazy wiedzy firmowejPrzykład artykułu bazy wiedzyInformacja o nowych artykułach na stronie głównej

 

 

OPINIE

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze wiadomości