Zadzwoń do nas: 58 620 51 90
Dział wsparcia: 58 739 62 14
Menu

Raportowanie i analiza danych

 • Możliwość eksportu danych do formatu MS Excel

  • Dowolną listę widoczną w aplikacji można wyeksportować do formatu dokumentu MS Excel. Dzięki mechanizmowi filtrowania według wszystkich pól, możliwości ustawienia w widoku tabelarycznym dowolnych kolumn, mechanizm eksportu do MS Excel może być z powodzeniem wykorzystywany do przygotowywania szybkich raportów.
   Eksport przefiltrowanej listy osób kontaktowychEksport zestawienia sprzedaży o różnych statusach
 • Szczegółowe zestawienie z działań handlowych i komunikacji

  • W związku z tym, że wszystkie informacje rejestrowane są w jednym centralnym systemie, możliwe jest na bieżąco przeglądanie szczegółowych zestawień i analizowanie zbiorczych statystyk o wszystkich aspektach prowadzonych działań. Dane można przeglądać w zadanym okresie, dla danego regionu, dla danego klienta, typu klientów, dla danego pracownika, dla danego typu aktywności lub wg innej wybranej przez użytkownika klasyfikacji.
   Innym zastosowaniem tej funkcji jest możliwość zestawienia tylko zadań zaplanowanych lub tylko przeterminowanych. Daje to możliwość sprawdzenia stanu prowadzonych działań w ramach całej organizacji lub w wybranym dziale.
   Zestawienie telefonów wykonanych przez wybranego użytkownika
 • Możliwość tworzenia własnych raportów

  • Możliwość tworzenia dodatkowych raportów z wykorzystaniem wbudowanego edytora raportów, który pozwala na grupowanie, filtrowanie, wyliczanie statystyk. Ponadto dostępna jest opcja generowania raportów z wykorzystaniem aplikacji MS Excel. Umożliwia to tworzenie dowolnych zestawień, analiz, wykresów z wykorzystaniem ogólnie znanego narzędzia. Tak utworzony raport można zapisać, jako szablon raportu w systemie i wykorzystywać w przyszłości zasilając aktualnymi danymi.
   Przykład raportu prezentującego lejek sprzedażyPrzykład raportu prezentującego aktywność użytkowników

 

 

OPINIE

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze wiadomości