Zadzwoń do nas: 58 620 51 90
Dział wsparcia: 58 739 62 14
Menu

Praca z dokumentami

 • Możliwość przechowywania dokumentów

  • Każdy typ dokumentu (MS Word, MS Excel, PDF, AutoCad i inne) może być przechowywany w systemie ChromeCRM. Dokument może być związany z wybranym klientem jak również z określoną sprawą. Dzięki temu dokumenty są w przejrzysty sposób skatalogowane a dostęp do nich mają tylko te osoby, które posiadają uprawnienia do klienta lub sprawy.
   Ważnym aspektem tej funkcji jest to, że dokumenty będąc zarejestrowane w systemie CRM, są dostępne z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie (oczywiście pod warunkiem posiadania odpowiednich uprawnień)
   Dla dokumentu może być przechowywana lista wszystkich historycznych wersji wraz z informacją o tym, kto i kiedy go zmodyfikował. Wykorzystując funkcję porównywania różnic między dokumentami można dokładnie zidentyfikować zmiany naniesione w nowszej wersji dokumentu (funkcja porównywania wbudowana jest w program MS Word).
   Lista dokumentów związanych z kontrahentemWersje wybranego dokumentu
 • Generowanie dokumentów na podstawie szablonów

  • ChromeCRM dysponuje mechanizmem generowania dokumentów w formacie MS Word i MS Excel na podstawie zdefiniowanych szablonów. Szablony mogą zawierać elementy („znaczniki”), które podczas generowania podmieniane są danymi z systemu CRM. W ten sposób można tworzyć dowolne dokumenty takie jak: oferta, umowa, potwierdzenie przyjęcia zamówienia, faktura lub dowolne inne pismo. Dzięki stosowaniu szablonów, można zapewnić, że przestrzegane są standardy komunikacji z klientami. Daje to gwarancję, że każdy dokument tworzony i przedstawiany klientowi powstaje wówczas według przyjętego w organizacji wzoru.
   Opcjonalnie można wymusić, aby dany dokument generował się bezpośrednio do formatu PDF. W takiej sytuacji nie ma możliwości nanoszenia w nim zamian, a jedyny sposób to modyfikacja danych w systemie i ponowne wygenerowanie dokumentu. W konsekwencji wymuszony zostaje porządek, standaryzacja i wyeliminowane zostaje ryzyko popełnienia błędu.
   Przykład szablonu dokumentuPrzykład wygenerowanej oferty i szablonu.
 • Integracja z dokumentami MS Office

  • Dzięki dodatkowi do pakietu MS Office, dowolny plik w formacie MS Word lub MS Excel, zapisany wcześniej w CRM, możemy otworzyć, wprowadzić zmiany a następnie używając dodatkowego przycisku "Zapisz do CRM", zapisać automatycznie do bazy, zupełnie tak jabyśmy pracowali z dokumentem zapisanym na własnym dysku. Ponadto, jeśli dokument nie byłby wcześniej zapisany w systemie, aplikacja spyta jakiego dotyczy on klienta, osoby kontaktowej, sprzedaży czy też projektu marketingowego.
   Integracja z pakietem MS Office

 

 

OPINIE

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze wiadomości