Zadzwoń do nas: 58 620 51 90
Dział wsparcia: 58 739 62 14
Menu

Zarządzanie projektami rekrutacyjnymi

 • Baza ofert pracy

  • Baza ofert pracy/wakatów. Oferty są zawsze przypisane do klienta (pracodawcy), mogą być również przypisane do osoby reprezentującej danego pracodawcę, jak również projektu (np.: kampania marketingowa, kampania rekrutacyjna na rzecz danego pracodawcy, itp.). Istnieje możliwość przypisania wielu stanowisk do jednej oferty. Liczba nieobsadzonych wakatów jest automatycznie aktualizowana. Dostępna jest notyfikacja o nowo wprowadzonych do systemu ofertach, jak również automatyczne przypomnienie o ofertach, które nie zostały zakończone, dla których zbliża się termin realizacji.
   Lista realizowanych projektów rekrutacyjnychPrzykład konfiguracji szczegółów projektu rekrutacyjnego
 • Wyszukiwanie i dobór Kandydatów / Ofert

  • Funkcja szybkiego i automatycznego dopasowywania kandydatów do wymagań zdefiniowanych w ofercie pracy lub dopasowywania ofert do kwalifikacji kandydatów. Uniwersalny mechanizm wyszukiwania na podstawie umiejętności/profilu zawodowego/znajomości języków obcych wraz z sortowaniem i wskazaniem stopnia zgodności kwalifikacji z wymaganiami przedstawionymi przez pracodawcę.
   Zastosowanie zaawansowanego filtrowania kandydatówLista kandydatów w ramach wybranego projektu rekrutacyjnego
 • Szybkie dodawanie nowych ofert pracy na bazie istniejących w systemie

  • ChromeCRM umożliwia sprawne dodanie oferty pracy o parametrach zbliżonych do oferty istniejącej już w systemie. Dzięki zastosowaniu funkcji Kopiuj ofertę, za pomocą której utworzona zostaje nowa oferta z nowym numerem referencyjnym, z podstawowymi danymi przeniesionymi z oferty wzorcowej, można szybko i sprawnie realizować stałe zlecenia rekrutacyjne związane z pracą tymczasową z zachowaniem statystyk zatrudnienia.
 • Monitorowanie procesu rekrutacyjnego

  • ChromeCRM umożliwia sprawne zarządzanie procesem rekrutacyjnym i bieżące monitorowanie jego postępu. Dane dotyczące realizowanych rekrutacji dostępne są z poziomu danych Pracodawcy, Kandydata czy też Ofert pracy. Oznaczenie kolorami statusów kandydatów pozwala na szybką identyfikację kandydatów prezentowanych na listach. Możliwe jest także śledzenie procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko wraz z monitorowaniem poszczególnych etapów (propozycja, akceptacja, zatrudnienie).

 

 

 

OPINIE

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze wiadomości