Zadzwoń do nas: 58 620 51 90
Dział wsparcia: 58 739 62 14
Menu

System CRM - przejdź dalej...

 

 

Informacje o systemie CRM

 

 

 

Funkcje ChromeCRM

 

 

 

ChromeCRM dla Rekrutacji

 

 

 

Informacje o systemie CRM dla Rekrutacji

 

 

 

Funkcje dla Rekrutacji

 

 

 

System CRM – Moduły dodatkowe

 

 

 

Monitoring zachowań

 

 

 

Wersja demonstracyjna

 

 

 

Dostęp do wersji demonstracyjnej

 

 

 

System CRM – inteligentne rozwiązania dla biznesu

Koncepcja CRM funkcjonuje już dosyć długo, jednak zainteresowanie systemem CRM wzrosło szczególnie w latach ostatnich. Pełne rozwinięcie skrótu CRM to Customer Relationship Management, co w języku angielskim oznacza zarządzanie relacjami z klientami. Jest to stosowana na szeroką skalę strategia zarządzania, zarówno ww. relacjami, jak i okazjami sprzedażowymi. Popularne jest również określenie eCRM (electronic Customer Relationship Management).

System CRM usprawnia współpracę z klientami oraz pomaga budować z nimi długotrwałe relacje. CRM efektywnie wspiera proces sprzedaży, działania marketingowe oraz całościową obsługę klienta. System CRM to funkcjonalny system informatyczny, niezbędny do prawidłowego, sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto inwestować w systemy CRM?

Główne cele systemów CRM (ang. CRM Systems) to: pozyskanie klienta, rozwinięcie współpracy oraz utrzymanie go. Wykorzystując nowoczesne technologie, firma może zautomatyzować i skoordynować procesy biznesowe w ramach sprzedaży, marketingu, obsługi serwisowej itp. Wyniki badań renomowanych organizacji badawczych, takich jak Aberdeen czy Forrester pokazują, że odpowiednio dostosowany system CRM jest w stanie zwiększyć zyski przedsiębiorstwa nawet o 15%.

System CRM pozwala skrócić cykl sprzedaży, doprowadzając jednocześnie do jej wzrostu, ograniczyć koszty administracyjne, poprawić sprawozdawczość, czas realizacji oraz, co równie istotne, zwiększyć retencję klienta. CRM sprawia, że wszystkie najważniejsze, związane z klientami informacje, dostępne są dla odpowiednich ludzi i w odpowiednim czasie. Dzięki temu możliwa jest skuteczna, a przede wszystkim szybka reakcja na potrzeby klienta. System CRM to klucz do pozyskiwania nowych, ale i utrzymania istniejących klientów.

Kiedy system CRM sprawdza się najlepiej?

Bez względu na to, czy prowadzimy dużą, czy małą firmę, system CRM może okazać się dla nas niezbędnym narzędziem. Najbardziej potrzebny jest jednak firmom o rozbudowanej sieci klientów, co wymusza częsty kontakt z kontrahentami. CRM świetnie sprawdza się zwłaszcza w przedsiębiorstwach o licznej, rozproszonej sieci oddziałów, ułatwiając koordynację oraz planowanie działań. Mniejsze firmy mogą natomiast wybrać uproszczoną wersję systemu CRM.

ChromeCRM to niezbędny, niezawodny system CRM dla każdej firmy!

OPINIE

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze wiadomości