Zadzwoń do nas: 58 620 51 90
Dział wsparcia: 58 739 62 14
Menu

Wygodne finansowanie systemu CRM - subskrypcja lub zakup

System CRM online w subskrypcji

Subskrypcja

Opłata miesięczna to korzystna i wygodna forma finansowania aplikacji. Zapewnia ona wszystko, co jest potrzebne do używania systemu. Kwota subskrypcji zależy bezpośrednio od liczby użytkowników. Dzięki temu koszt użycia jest przewidywalny. Jest to cena bez niespodzianek.

 

Kwota subskrypcji obejmuje:

W rezultacie to co Państwo otrzymują, to: pełne, działające online, na bieżąco monitorowane rozwiązanie. Nie ma żadnych innych dodatkowych kosztów, zakupu sprzętu, aktualizacji systemów operacyjnych, baz danych, oprogramowania ani kosztów związanych z utrzymaniem i zarządzaniem systemem.

 

 

 

System CRM online zakup

Zakup

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom niektórych naszych Klientów, umożliwiamy zakup systemu i instalację we własnej infrastrukturze IT. Opcja ta jest możliwa w przypadku wdrożeń dla co najmniej 5 użytkowników aplikacji.

 

 

Kwota zakupu obejmuje:

Istnieje możliwość rozpoczęcia użytkowania ChromeCRM w formie subskrypcji, aby docelowo dokonać zakupu i przenieść system do własnej infrastruktury IT.

 

 

 

System CRM cena

Cena

Na pełną cenę składa się koszt licencji (subskrypcja lub zakup) oraz koszt wdrożenia. Więcej informacji na temat wdrożenia można znaleźć na stronie Wdrożenie CRM. Chętnie omówimy podstawowe wymagania i przedstawimy ofertę na użytkowanie systemu i kalkulację prac wdrożeniowych, zapraszamy do kontaktu w tej sprawie.

 

OPINIE

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze wiadomości