Zadzwoń do nas: 58 620 51 90
Dział wsparcia: 58 739 62 14
Menu

Czym jest oprogramowanie ChromeCRM?

System CRM

Wygodny system CRM w formie usługi

ChromeCRM jest rodziną nowoczesnych, internetowych systemów CRM, czyli programów wspomagających zarządzanie relacjami z kontrahentami. Nasze aplikacje oferowane są przede wszystkim jako rozwiązanie hostowane z dostępem przez przeglądarkę internetową. Dzięki temu obsługa IT i zarządzanie systemem CRM są ograniczone do minimum, co pozwala naszym Klientom skoncentrować się na własnej działalności. Korzystanie z jednego scentralizowanego systemu eliminuje też problemy z synchronizacją wielu osobnych baz na rozproszonych komputerach.

 

System CRM

Szybkie rezultaty

Dzięki temu, że ChromeCRM jest rozwiązaniem hostowanym, może zostać uruchomiony w krótkim czasie. Nie są potrzebne inwestycje w sprzęt, infrastrukturę i dodatkowe licencje na oprogramowanie systemowe. Niezależnie od ilości oddziałów i stanowisk roboczych, raz uruchomiony system jest dostępny dla wszystkich, natychmiast. Fakt, że aplikacja dostępna jest przez przeglądarkę internetową sprawia, że jego użycie jest intuicyjne, a wdrożenie użytkowników szybkie i bezproblemowe.

 

Opcjonalnie istnieje możliwość instalacji systemu CRM we własnej infrastrukturze IT.

 

 

 

Czym jest system CRM?

System CRM

CRM to z jednej strony system informatyczny, który ma za zadanie wspierać wszelkie procesy zachodzące w organizacji, a związane z pozyskaniem i utrzymaniem klienta. Z tego względu znajduje szerokie zastosowanie w działach marketingu, sprzedaży, obsługi klienta czy obsługi posprzedażnej. Z drugiej jednak strony, CRM to też obrana strategia działań, zorientowana na klienta. Szerzej o tym aspekcie piszemy w naszym artykule "Czym jest CRM?"

OPINIE

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze wiadomości