Zadzwoń do nas: 58 620 51 90
Dział wsparcia: 58 739 62 14
Menu

Jak wdrożyć CRM - ludzie

Podczas wdrożenia systemu CRM trzeba zwrócić uwagę na cztery aspekty: sprzęt, oprogramowanie, dane i ludzi. Ostatni artykuł z serii porusza właśnie temat użytkowników - kluczowego elementu dla zapewnienia sukcesu implementacji CRM.

Czytaj więcej

Jak wdrożyć CRM - dane

Trzeci artykuł z serii "Jak wdrożyć CRM". Przyglądamy się w nim najważniejszym zagadnieniom, które powinny zostać przemyślane zanim firma zdecyduje się na wdrożenie systemu CRM, a które dotyczą danych. Czy warto importować informacje ze wszystkich dostępnych źródeł? Co to znaczy że dane mają być istotne?

Czytaj więcej

Jak wdrożyć CRM - oprogramowanie

Kontynuujemy cykl artykułów dotyczących wdrożenia CRM. W aktualnym skupiamy się na oprogramowaniu, czym powinniśmy się kierować wybierając system CRM dla swojej organizacji.

Czytaj więcej

Jak wdrożyć CRM - najważniejsze zagadnienia dotyczące sprzętu

Rozpoczynamy cykl artykułów dotyczących wdrożenia CRM. W pierwszym z nich poruszamy kwestię sprzętu, czyli na co należy zwrócić uwagę wybierając pomiędzy instalacją na własnym serwerze, a pracą w chmurze.

Czytaj więcej

Co to jest marketing przychodzący?

Marketing przychodzący, czyli Inbound Marketing to uzupełnienie tradycyjnego podejścia do działań marketingowych. Skupia się on na tym, aby klient poszukujący danego produktu lub usługi, mógł sam łatwo znaleźć Twoją firmę. Pomocne na pewno będą bogate merytorycznie treści na Twojej stronie internetowej i jej optymalizacja pod kątem wyszukiwarek.

Czytaj więcej

Czym jest analityczny CRM?

Jak odpowiedzieć na pytanie, czym jest analityczny CRM? Jak się okazuje to wcale nie taka prosta sprawa i ma różne znaczenie dla różnych osób oraz różnych organizacji…

Czytaj więcej